Районна газета

23 ГРУДНЯ 2018 РОКУ – ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Шановні виборці!

Відповідно до Законів України “Про місцеві вибори”, “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, "Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад” постанови    Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2018 року № 157 “Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 23 грудня 2018 року” на 23 грудня 2018 року призначено додаткові вибори депутата Краснопільської селищної ради по виборчому округу в межі якого входять населені пункти Тур’янської сільської ради: села Тур’я, Мар’їне, Проходи, селище Миропільське.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації звертається до виборців, місце проживання яких зареєстроване в  зазначених населених пунктах та які мають право голосу, з пропозицією перевірити  персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.  Особливо це стосується виборців:

-        які голосуватимуть вперше (досягли 18- річчя);

-        колишніх військовослужбовців строкової служби;

-        громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;

-        громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;

-        громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили

неточності  в персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити персональні дані виборці можуть за адресою:                                      вул. Мезенівська, 2, смт Краснопілля, приміщення Краснопільської районної державної адміністрації,  2-й поверх,  кабінет № 27, тел. 7-15-57.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Прийом громадян здійснюється щоденно, окрім вихідних, з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

В мережі Інтернет громадяни можуть отримати інформацію про включення їх до Реєстру відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).