Районна газета

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В І ПІВРІЧЧІ 2015 РОКУ

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації в І півріччі 2015 року була спрямована на виконання Законів України "Про Державний реєстр виборців", "Про захист інформації", "Про місцеві державні адміністрації", розпоряджень та доручень Центральної виборчої комісії, плану роботи Краснопільської районної державної адміністрації,  інших нормативно - правових актів з питань забезпечення конституційних прав громадян на території Краснопільського  району.

У своїй роботі відділ ведення Реєстру використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему «Державний реєстр виборців» (АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

Поновлення бази даних АІТС ДРВ здійснювалося щомісячно  до 5 числа наступного за звітним місяцем на підставі відомостей періодичного поновлення, поданих щодо визначених категорій громадян суб'єктами подання.

За звітний  період відділом  проведено опрацювання відомостей  - документів періодичного поновлення щодо ведення Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 1257рядків вхідних відомостей періодичного поновлення, з  них:

- включено до наказів - 1044;

- включено до звернень - 134;

- переадресовано - 10;

- відмовлено - 69.

За результатами опрацювання:

- включено до Реєстру - 124 виборця;

- внесено зміни до Реєстру - 918;

- зміни відхилено - 2.

В  І півріччі 2015 року видано  208  наказів  керівника відділу.

Обробка відомостей бази даних здійснювалась відповідно до керівництва користувача АІТС “Державний реєстр виборців”, ведення обліку операцій, пов'язаних зі змінами бази даних Державного реєстру виборців в порядку та за формою, що встановлені розпорядником Реєстру (ЦВК). Проводилась систематична робота з суб’єктами подання відомостей щодо уточнення персональних даних виборців. За належністю було направлено 62 запити, уточнено відомості про місце реєстрації та персональні дані 495 виборців. Отримано та оброблено 6запитів з районного сектору Державної міграційної служби стосовно уточнення персональних даних виборців - переселенців з Донецької та  Луганської областей.

Проводиться робота щодо аналізу розбіжностей при співставленні виборця, за результатами роботи надано 6 запитів до сектору Державної міграційної служби, уточнено відомості про 78виборців.

За звітний період оброблено 8записів кратних включень виборців у Реєстрі. По всіх зазначених кратних включеннях здійснювалась перевірка персональних даних через сектор Державної міграційної служби, опрацьованідані погоджувалися через інші відділи ведення Державного реєстру виборців.  

На особистому прийомі у начальника відділу за звітний період зареєстровано 50виборців. За результатами розгляду звернень заявникам надані обґрунтовані роз’яснення.