Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації звертається до мешканців району, які мають право голосу, з пропозицією перевірити  свої персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.  

Особливо це стосується виборців:

-        які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-        колишніх військовослужбовців строкової служби;

-        громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;

-        громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;

-        громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили

неточності  в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру особисто.

         Уточнити свої персональні дані виборці Краснопільського району можуть за адресою: вул. Мезенівська,2, смт Краснопілля, приміщення Краснопільської районної державної адміністрації, 2-й поверх, кабінет №27, тел. 7-15-57.

         При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Прийом громадян здійснюється щоденно, окрім вихідних, з 8-00 до 17-00, п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

          В мережі Інтернет громадяни можуть отримати інформацію про включення їх до Реєстру відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).