Районна газета

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ

26 вересня 2014 року відбулася робоча нарада із суб’єктами подання відомостей про виборців, визначених статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, а саме з головами сільських та селищних рад району.

Нараду проводив керівник апарату Краснопільської райдержадміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ. На нараді були присутні начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ірина ЮХТА, голови сільських та селищних рад району, які відповідно до чинного законодавства надають відомості про виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців. 

Розглянуто питання щодо своєчасного подання до відділу ведення Реєстру повних і достовірних відомостей про виборців для складання попередніх та уточнених списків виборців, а також іменних запрошень на вибори. Доведено терміни подання відомостей, визначено відповідальних осіб та наголошено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання до органів ведення Реєстру відомостей, передбачених Законом України “Про Державний реєстр виборців, чи подання неповних або недостовірних відомостей.