Районна газета

«ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!»

Якщо до 12 травня 2014 року ви не отримали іменне запрошення на вибори Президента України, або воно містить неточності щодо ваших даних, обов’язково зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців, або до дільничної виборчої комісії за своєю виборчою адресою. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Виборці, які на день виборів 25 травня будуть перебувати не за місцем своєї постійної виборчої адреси (у зв’язку з роботою  або з інших причин), можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та подати мотивовану заявою про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, а лише пред’явити паспорт громадянина України.

Зазначені заяви подаються до 19 травня включно.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Відділи ведення Державного реєстру виборців працюють у кожній райдержадміністрації та міськвиконкомі щодня з 8 до 17 години (у вихідні дні   9-11, 17 - 18 травня  -  з 9 до 18 години).

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви не втратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вашому виборчому праву, не відкладайте це питання на останній день