Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ РАЙОНУ!

Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року №757-VII призначено позачергові вибори Президента України на 25 травня 2014 року.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

         Особливо це стосується виборців:

-             які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-             колишніх військовослужбовців строкової служби;

-             громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-             громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-             які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити свої персональні дані виборці Краснопільського району можуть за адресою: вул.Мезенівська, 2, смт Краснопілля, приміщення районної державної адміністрації, 2 поверх, кабінет №27, тел. 7-15-57.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України),

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: 12.00 -13.00.