Районна газета

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ З МАЙБУТНІМИ ЮРИСТАМИ

За досвідом та корисними порадами до юстиції Сумщини завітали студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студенти дізналися про особливості роботи державних виконавців, навчилися перевіряти відомості в Єдиному реєстрі боржників та користуватися системою електронних торгів арештованим майном СЕТАМ.

Спеціалісти з нотаріату розповіли молоді про правове регулювання діяльності нотаріату та як стати нотаріусом, помічником нотаріуса чи консультантом  державної нотаріальної контори.

Також майбутні юристи отримали інформацію про структуру Управління державної реєстрації та його основні напрями діяльності.

Не оминули увагою й нові напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», до якого сумські студенти вже не вперше залучаються. Звернули увагу молоді, що на 21 квітня 2019 року заплановано проведення ІІ туру президентських виборів та наголосили, що кожен голос має значення, тому не варто нехтувати своїм виборчим правом.

Закінчилася зустріч екскурсією до Центру виконання рішень, де студенти могли відчути комфортність умов отримання допомоги у сфері примусового виконання рішень.

Майбутні фахівці права отримали багато корисної для себе інформації, яка знадобиться їм у виборі подальшого місця роботи.