Районна газета

АДРЕСНА БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

Фахівцями юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було здійснено виїзд до міста Лебедин для надання адресної правової допомоги населенню району.

Громадян хвилювали питання щодо виділення в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), з подальшим оформлення права власності на них, а також оформлення субсидій.

Одним із напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам інформації щодо оформлення субсидії.

До осіб, які мають право на субсидію належать:

- одна із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;

- особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у приміщенні на підставі договору оренди житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги;

- індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію;

- зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, за заявою опікуна (піклувальника);

- внутрішньо переміщені особи, які не зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому без укладеного договору оренди житла.

Фахівці надали кваліфіковані відповіді на всі запитання та наголосили на можливості захистити свої права, користуючись роз’ясненнями, що містяться за посиланням - http://pravo.minjust.gov.ua/.