Районна газета

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: НАЙДІЄВІШИЙ СПОСІБ ДОНЕСТИ ІНФОРМАЦІЮ – РОЗ’ЯСНИТИ ЇЇ ВІЧ-НА-ВІЧ

Задля ознайомлення громадян з виборчими правами та виборчими процедурами фахівці юстиції на вулицях міста Суми провели інформування, під час якого не тільки роздавали городянам буклети, а й роз’яснили їм, що виборчі процедури нескладні і займають не так багато часу, як може здаватися на перший погляд.

Так, реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», правники направились до людних місць обласного центру, де спілкувались з потенційними виборцями різних вікових категорій – від молоді, якій виповнилось 18 років, до пенсіонерів. Під час заходу спеціалісти отримували багато питань, які стосувалися Державного реєстру виборців, зміни місця голосування та щодо порядку дій у разі виявлення порушень під час виборів.

В ході вуличного інформування правники також нагадали громадянам, що на вибори – 31 березня 2019 року – з собою потрібно взяти один із документів:

  • паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки чи картки
  • військовий квиток (для військовослужбовців строкової служби)
  • тимчасове посвідчення громадянина України

Варто пам’ятати, Україна – для всіх, а її доля – це майбутнє кожного українця. 31 березня 2019 року з 08:00 до 20:00 громадяни матимуть змогу обрати своє майбутнє. Твій голос – твій вибір!