Районна газета

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 із березня цього року запроваджується виплата нарахованих житлових субсидій у готівковій формі
Відповідно до Постанови громадяни, яким субсидія призначена протягом жовтня-грудня 2018 року, у березні поточного року отримають субсидію «живими» грошима за лютий.
Надалі одержувачі субсидій отримають кошти у квітні (за березень) та у травні (за квітень) цього року.
Особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій у готівковій формі буде здійснюватися органами Пенсійного фонду України таким же шляхом, як і виплачуються пенсії:
- або перерахуванням коштів на пенсійні рахунки в банківських установах;
- або виплата через поштові відділення, де особа одержує пенсію, у тому числі з доставкою додому.
Особи, які не одержують пенсії, зможуть отримати готівкові кошти у будь-який зручний для них час через АТ «Ощадбанк». Кошти їм будуть зараховані на поточні рахунки або надіслані грошовими переказами в АТ «Ощадбанк».
УВАГА! У березні цього року одержувачі субсидій зобов’язані СПЛАТИТИ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ (а не розмір обов’язкового платежу, як це було раніше) за спожиті житлово-комунальні послуги по квитанціям за лютий, які надійдуть від підприємств-надавачів комунальних послуг.
При цьому, у квитанціях за лютий субсидія не буде вказана, а буде зазначений увесь розмір платежу, який підлягає оплаті за спожиті комунальні послуги.
ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ГОТІВКОЮ НЕ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.