Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформаційні та відеоматеріали про проект «Я маю право!» 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА СТАРТУВАВ НА СУМЩИНІ

Традиційно разом з першим снігом у великі міста та невеличкі села приходить Всеукраїнський тиждень права, об’єднуючи правовими знаннями всіх громадян – від малого до великого

Корисні лекції, правові ігри, вікторини, конкурси, виховні години, надихаючі яскраві конкурси малюнків, зустрічі зі студентами та дні відкритих дверей – це лише невелика частина цікавих правоосвітніх заходів, що чекають на жителів і гостей Сумщини.

СУМСЬКИМ КАДЕТАМ – ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ

Кадетам – майбутнім захисникам України, фахівці обласної юстиції у партнерстві з представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини розповіли про основоположні права людини, що закріплені в Загальній декларації прав людини

Метою зустрічі з учнями Кадетського корпусу імені Харитоненка стало обговорення важливих тем для сучасних молодих людей та всього суспільства в цілому.

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ?

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

Ольга

Перш за все, хочу порадити Вам і всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше ви мовчите про проблему, тим більше він переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки.

ЩАСТЯ РОДУ І МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: НАРОДЖЕНІ НА СУМЩИНІ

Діти – благословення подружньої любові, продовження роду українського, майбутнє країни. Ще маленькі згорточки щастя, вони окриляють батьків, дарують впевненість у завтрашньому дні

За 11 місяців на Сумщині народилося майже 6650 дітей. Частіше лелеки з немовлятами прилітали до обласного центру – близько 2930 народжень, у Конотопі додалося понад 660 юних мешканців, у Ромнах і Шостці кількість новонароджених наблизилась до 430.

Більше статей...

  1. ТРАКТОР СПРАВЖНІЙ, А НЕ ІГРАШКА – СПЛАЧЕНІ АЛІМЕНТИ
  2. «ПРАВОВИЙ MESSEGEBOX»: МІСІЯ ДОПОМОГИ ШКОЛЯРАМ У ПРАВОВИХ ПИТАННЯХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
  3. СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ – ДЖЕРЕЛО АЛІМЕНТІВ
  4. «ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШОГО ЗЕМЛЯКА, УРОДЖЕНЦЯ СУМЩИНИ, БОГДАНА НЕБИЛИЦЮ - КОМАНДИРА МАЛОГО БРОНЬОВАНОГО АРТИЛЕРІЙСЬКОГО КАТЕРА «НІКОПОЛЬ»
  5. МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ
  6. «НАСИЛЬСТВУ – НІ!» ГОВОРИЛИ З УЧНЯМИ «ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»
  7. ЩЕ ДВА БАТЬКА ПРИМУСОВО СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ
  8. ПОНАД 80 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ ДЛЯ ДОНЬКИ АНАСТАСІЇ СПЛАЧЕНО
  9. ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ
  10. По 3 тисячам виконавчих проваджень про стягнення аліментів, заборгованість погашена в повному обсязі, а це – 50 % від усіх документів цієї категорії, що мають заборгованість Помітне зростання показників роботи свідчить про те, що державна виконавча служб