Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Відповідно до чинного законодавства при райдержадміністрації постійно діє  районна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, метою діяльності якої є координація дій органів виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов’язаних із забезпеченням техногенно – екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій і реагування на них

01 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки  голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання члени комісії розглянули питання:

1. Про стан підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

2. Про стан матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

3. Про стан забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

4. Про стан захворюваності населення Краснопільського району на кір.

5. Про погіршення стану пожежної безпеки та підвищення кількості пожеж в серпні 2019 року. Дотримання заходів безпеки у період опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Заслухавши та обговоривши інформацію спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Краснопільської райдержадміністрації, начальника філії «Краснопільський райавтодор», начальника 11 ДРПЧ Управління ДСУНС в Сумській області, директора ТОВ «Теплоенерго», завідувача Краснопільського лабораторного відділення ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», начальника Краснопільського районного сектору управління ДСУНС в Сумській комісією було прийнято відповідні рішення, визначено виконавців та вказано терміни виконання.