Районна газета

У СПІВПРАЦІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

З метою підвищення якості підготовки та прийняття рішень з важливих питань соціально-економічного розвитку Краснопільського району з урахуванням громадської думки та з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах партнерства і взаємної відповідальності формується новий склад громадської ради при Краснопільській районній державній адміністрації.

Затверджена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Краснопільській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Триває прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Ініціативною групою визначено дату проведення установчих зборів (26 лютого 2015 року) та затверджено зразки документів, що подаються для участі в установчих зборах.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) (зразок);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (зразок);

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (зразок).

Документи приймаються за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2, к 10. (1 поверх Краснопільської районної державної адміністрації) до 16.00 25 лютого 2015 року. Довідки за телефоном 7-28-30.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства до співпраці.