Районна газета

Співпраця влади і громадськості – запорука добробуту населення

«Завдяки спільним діям влади і громади можливе покращення соціально-економічних показників, розвиток духовних та культурних потреб мешканців району та їх добробуту», – наголосив заступник голови райдержадміністрації Ю.А.Яремчук під час виступу.

Членами громадської ради було рекомендовано вивчити пропозиції спрямовані на покращення медичного обслуговування в сільській місцевості з залученням волонтерів Червоного Хреста, працевлаштування інвалідів, упорядкування території ринку в селищі Краснопілля, недопущення продажу неякісних продуктів харчування в торгівельній мережі району. Також обговорено план заходів по відзначенню 90-ї річниці утворення Краснопільського району та участь у них громадських організацій, їх активу.

Учасники зібрання обговорили шляхи поглиблення співпраці між владою та громадськістю, висловили пропозиції щодо подальшого удосконалення механізму залучення до складу громадської ради представників інститутів громадянського суспільства.

Голова громадської ради О.І.Куренінов, підкреслив важливість тісної співпраці між місцевими органами влади і громадськістю, особливо під час реалізації системних соціально-економічних реформ. За його словами, необхідно консолідувати зусилля не лише органів влади, а й громадськості.