Районна газета

2015р Проекти нормативно-правових актів органу влади, рішень органів місцевого самоврядування

Оновлено 23.02.2015

 

Обговорення проекту Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 рік

Відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації  розроблено проект Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 рік.

Просимо усіх зацікавлених осіб до 16.03.2015 надавати свої пропозиції та зауваження до проекту програми відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, Сумська область 42400. тел. (05459) 7 15 59, факс 7 27 34 E-mail: osvitakr@ukr.net.

Контактна особа: методист з питань молодіжної політики з питань молодіжної політики Рудоман О.І., 7-17-87 та методист РМК Пляхтур Ю.Д.,7-17-03

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краснопільської РДА.

Проект Програми

_________________________________________________

Обговорення проекту розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Краснопільському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» (обговорення завершено)

Обговорення проекту розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Краснопільською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році" (обговорення завершено)

Проекти розпорядженнь розроблено сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Краснопільської районної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Краснопільської районної державної адміністрації .

Контактна особа: завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків  з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Краснопільської районної державної адміністрації Корнієнко Юрій, тел. (05459) 7-28-30.