Районна газета

СПАРТАКІАДА «СИЛА ДУХУ»

«Інвалідність — це не обділеність долею, це, скоріше, такий спосіб життя при обставинах, що склалися, і цей спосіб життя може бути дуже цікавим — і мені, і іншим», — Олена Дунаєва

3 грудня Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з відділом освіти, молоді і спорту Краснопільської районної державної адміністрації організовано та проведено спортивні змагання серед дітей з особливими потребами та дітей з різних категорій сімей на базі дитячої юнацької спортивної школи за підтримки ТОВ «Промінь» та Управління пенсійного фонду Краснопільського району Сумської області.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

У спортивних змаганнях взяло участь 36 дітей, вони змагалися у таких видах спартакіади як настільний теніс, дартс, шахи та шашки. За результати спартакіади І-ше місце зайняли вихованці Миропільського НВК, ІІ-ге місце – В.Рибицький НВК, а ІІІ-є місце почесно розділили команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Грабовського НВК. По завершенню фестивалю учасники були нагороджені грамотами та подарунками.

Як зазначив заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ: «Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з обмеженими можливостями можуть бути і стають повноцінними та високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства».