ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2013 РОКУ

«Футбол в Краснопільському районі постійно розвивається. Доказом цього є участь 13 команд в Першості району  з футболу 2013 року», - зазначив заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ під час зібрання представників футбольних команд та футболістів у кінці листопада 2013 року.

Підведення підсумків районних змагань, які проходили з травня по листопад 2013 року та вирішення проблемних питань стали головною темою зібрання.

«Чемпіонат був цікавим, напруженим, і якщо долю чемпіонства Краснопільський «Рост» вирішив за декілька турів, то інтрига щодо розподілу інших призових місць тривала до останнього туру. Зросла майстерність деяких команд, порівнюючи з минулорічним роком. Найбільший прогрес продемонструвала команда «Колос» з Самотоївки, яка закінчила минулорічні змагання на останньому місці, а вже цього року фінішувала четвертою та ще й здобула Кубок закриття сезону», - зауважив начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван МАТЛАХОВ.

Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі, постало питання суддівства та перевезення учасників.

Заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ зазначив, що у період міжсезоння, разом з сільськими, селищними головами, спонсорами та представниками команд всі озвучені питання будуть опрацьовані та знайдені можливі шляхи їх вирішення.

По завершенню зустрічі відбулося нагородження переможця та призерів Першості.

Літній сезон закінчився, наразі приймаються заявки на участь у відкритій зимовій першості з міні-футболу.