Районна газета

ПРОДОВЖЕННЯ РАЙОННИХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГР 2018

8 грудня 2018 року відбулося продовження районних сільських спортивних ігор у спортивній залі Краснопільського РПК. В змаганнях прийняли участь 4 команди: смт. Угроїди, с. Покровка, с. Мезенівка та с. Великий Бобрик. Команди змагались в 4 видах спорту: шашки, міні-футбол, перетягування канату та армспорт

В змаганнях з шашок серед чоловіків перемога була за с. Мезенівка, друге місце зайняла команда с. Покровка, третє – смт. Угроїди. Серед жінок перемогу отримала учасниця з с. Мезенівка. У міні-футболі та у перетягуванні канату перемогу здобула команда с. Мезенівка. Друге місце з футболу дісталось с. Великий Бобрик, третє – с. Покровка. За перетягування канату друге місце зайняла команда смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик. За перемогу у армспорті змагались двоє учасників з с. Угроїди (І місце) та с. Мезенівка (ІІ місце).

 За загальнокомандним результатом команда с. Мезенівка отримала найбільшу кількість очок та здобула перемогу. Друге місце дісталось команді смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик.