Районна газета

ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ ТА РОЗІГРАЛИ СУПЕРКУБОК

18 лютого 2017 року в спортивній залі Краснопільського РПК відбулося урочисте підведення підсумків Першості Краснопільського району з волейболу – 2017.

Цього року участь у Першості взяли 8 команд: с. Сінне, с. Миропілля, с. Велика Рибиця, с. Великий Бобрик, с. Рясне, с. Самотоївка, смт. Угроїди та смт. Краснопілля. Всього протягом Першості з волейболу було зіграно 28 ігор в період з 28 січня по 11 лютого 2017 року.

На протязі всіх ігор волейбольні емоції захоплювали кожного гравця та глядача, яких цього року було не мало в спортивній залі. Волейболісти показали неймовірну гру, високу майстерність, за що і були нагороджені шквальними оплесками та позитивними вигуками всіх присутніх. В підсумку всіх ігор було підведено остаточні результати:

І місце -  с. Великий Бобрик, ІІ місце – с. Велика Рибиця, ІІІ місце – с. Миропілля, IVмісце – с. Рясне, V місце – смт. Угроїди, VIмісце – с. Сінне, VIIмісце – смт. Краснопілля, VIII місце – с. Самотоївка.

На урочистому закритті Першості Краснопільського району з волейболу 2017 року були присутні – голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук та начальник відділу освіти молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван Матлахов. Ю.А. Яремчук привітав всіх спортсменів та вболівальників з успішно проведеною Першістю Краснопільського району з волейболу, подякував ентузіастам та фанатам цього виду спорту за те, що на рівні з такими видами, як футбол, лижні гонки, легка атлетика, в нашому районі культивується та успішно розвивається волейбол. І.М. Матлахов подякував командам, які прийняли участь у Першості та наголосив на важливості таких змагань, які популяризують гру волейбол серед населення району.

Переможці та призери Першості Краснопільського району з волейболу були нагороджені грамотамиголів Краснопільської районної державної адміністрації та Краснопільської районної ради, призери – медалями відповідного ґатунку та команда-переможець з с. Великий Бобрик – пам’ятним кубком.

В кожній команді було визнано кращого гравця Першості та нагороджено їх пам’ятною статуеткою та грамотою.

Першість Краснопільського району з волейболу 2017 року закінчилася, але того ж дня чотири найсильніші команди районної Першості з с. Великий Бобрик, с. Велика Рибиця, с. Миропілля та с. Рясне розіграли між собою Суперкубок. І тут не обійшлося без волейбольних сенсацій…

Ім. – с. Велика Рибиця

ІІ м. – с. Миропілля

ІІІ м. – с. Великий Бобрик

IV м. – с. Рясне.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, команда з с. Великої Рибиці – перехідним кубком переможця.