Районна газета

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА В НАПРЯМКУ ЗМІЦНЕННЯ СПОРТИВНОЇ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ

В районі чимало уваги приділяється активізації занять фізичною культурою та спортом серед мешканців Краснопільщини, особливо дітей і молоді, залучення їх до ведення здорового способу життя й систематичних занять різноманітними видами спорту.

Так, 23 січня голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко передали спортивній школі спортивний інвентар придбаний за кошти районного бюджету. Зокрема, було придбано лижні палиці, шахові фігури, дошки, м’ячі футбольні, сітки на ворота тощо. Оновлений спорінвентар продемонстрували директор Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Мигаль та тренери відділення «шахи» Бесараб Олександр та Бесараб Сергій.

- Будемо сподіватись, що допомога з боку влади сприятиме до ще завзятіших занять спортом, а це в свою чергу принесе нашому краю знову-таки більшу кількість перемог та спортивних здобутків,- зауважили очільники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.