Районна газета

СПОРТСМЕНИ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД ЗМАГАЛИСЯ ЗА ЗВАННЯ БУТИ КРАЩИМИ

14-15 жовтня в спортивній залі Краснопільського РПК проходили масштабне спортивне дійство – Сільські спортивні ігри серед команд сільських та селищних рад Краснопільського району.

Програма двох змагальних днів була розписана слідуючим чином:

14 жовтня

  • підіймання гирі
  • перетягування канату
  • волейбол
  • настільний теніс (чоловіки та жінки)
  • шахи (чоловіки та жінки)
  • дартс (лише для сільських голів)

15 жовтня

  • армреслінг
  • шашки (чоловіки та жінки)
  • міні-футбол

На урочистому відкритті Районних сільських спортивних ігор були присутні – голова Краснопільської районної ради – Віталій Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації – Іван Матлахов. Вони привітали всіх присутніх учасників спортивного дійства, побажали спортивної вдачі, перемоги та гарного настрою протягом усіх змагальних днів.

Всього участь у змаганні взяли лише 9 команд сільських та селищних рад нашого району: Краснопільська та Угроїдська селищні ради, Самотоївська, Мезенівська, Запсільська, Покровська, Бранцівська, Хмелівська та Чернеччинська сільські ради. Нажаль всі інші проявили пасивність в цьому питанні.

У кожному з видів змагань маємо переможців та призерів:

Волейбол: І м. - Запсільська сільська рада, ІІ м. – Самотоївська сільська рада, ІІІ м. – Краснопільська селищна рада;

Міні-футбол: І м. – Краснопільська селищна рада, ІІ м. – Чернеччинська сільська рада, ІІІ м. – Угроїдська селищна рада;

Перетягування канату: І м. – Самотоївська сільська рада, ІІ м. – Запсільська сільська рада, ІІІ м. – Краснопільська селищна рада;

Шахи: І м. – Краснопільська селищна рада, ІІ м. – Запсільська сільська рада, ІІІ м. – Покровська сільська рада;

Шашки: І м. – Краснопільська селищна рада, ІІ м. – Самотоївська сільська рада, ІІІ м. – Мезенівська сільська рада;

Настільний теніс: І м. – Запсільська сільська рада, ІІ м. – Бранцівська сільська рада, ІІІ м. – Хмелівська сільська рада;

Дартс: І м. – Запсільська сільська рада, ІІ м. – Мезенівська сільська рада, ІІІ м. – Краснопільська селищна рада;

Підіймання гирі: І м. – Краснопільська селищна рада, ІІ м. – Запсільська сільська рада, ІІІ м. – Мезенівська сільська рада;

Армреслінг: І м. – Краснопільська селищна рада, ІІ м. – Самотоївська сільська рада, ІІІ м. – Мезенівська сільська рада.

Кожен спортсмен, який став переможцем чи призером у окремих видах змагань був нагороджений медаллю відповідного ґатунку та грамотою відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. Нагородження проходило у спортивній залі РПК, під бурхливі овації всіх учасників змагань та вболівальників.

За підсумками кожного з видів змагань було нараховано відповідну кількість балів тій чи іншій сільській/селищній раді, що за підсумками двох днів підсумовано та виведено абсолютних переможців та призерів сільських спортивних ігор.

Тож, в підсумку двох змагальних днів:

І м.  – Краснопільська селищна рада;

ІІ м. – Запсільська сільська рада;

ІІІ м. – Самотоївська сільська рада.

Протягом двох днів змагань спортивна зала була вщент заповнена вболівальниками та простими спостерігачами за видовищним, емоційним перебігом змагань, що дуже радувало. Спорт – він об’єднує, він дарує нам нові знайомства, спілкування з уже давно небаченими друзями, він збагачує наше життя новими яскравими емоціями. Любіть спорт та приєднуйтесь до нас!