Районна газета

ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Міністерством молоді та спорту, Федерацією спортивного орієнтування України 25-27 червня 2016 року на території Краснопільського району, а саме в с. Грунівка, було проведено Всеукраїнські змагання (бігом) зі спортивного орієнтування, а саме Кубок України серед елітних спортсменів зі спортивного орієнтування (9-10 етапи), Відкритий чемпіонат Сумської області з спортивного орієнтування та IX Відкриті Всеукраїнські змагання «Скіф 2016».

Спортивне орієнтування – складний багатокомпонентний вид спорту, в якому учасник змагань за допомогою спортивної карти і компаса, повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши задану кількість контрольних пунктів.

Близько 140 учасників змагань з Сумської, Харківської, Одеської, Житомирської, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Київ мали можливість продемонструвати свої вміння та навички зі спортивного орієнтування.

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, кубками та медалями. Участь у церемонії нагородження взяв голова Краснопільської райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, який привітав переможців та побажав їм подальших успіхів і перемог.

- Районна влада активно сприяє розвитку фізичної культури та спорту на Краснопільщині. Адже спорт – це надійний фундамент для досягнення високий цілей не лише окремої людини, а й цілої держави, - зазначив Юрій Яремчук.