Районна газета

ПРО ФУТБОЛ

Нещодавно у Краснопіллі відбувся кількаденний дитячий футбольний турнір за участі команд «Явір» та ДЮСШ Краснопілля, ДЮСШ (Конотоп), «Нафтовик» (Охтирка), «Фрунзенець» та «Авангард» (Суми).

За підсумками турніру у впертій боротьбі вихованці Анатолія Прилєпи із «Явора» посіли перше місце, на другому місці розташувалися юні футболісти із Конопської ДЮСШ, а замкнув трійку призерів сумський «Фрунзенець».

Кращими гравцями у складі краснопільських команд визнано Дмитра Яровенка, Романа Горенка, Дениса Воропая та Дениса Підопригору.

Протягом цього року краснопільчани неодноразово брали участь у багатьох турнірах і виборювали на них призові місця. Юні футболісти, їх тренери і батьки висловлюють слова вдячності за підтримку дитячих команд голові Краснопільської РДА Ю. А. Яремчуку, начальнику відділу освіти, молоді та спорту І. М. Матлахову, начальнику відділу АПК В. П. Годуненку, приватним перевізникам С. В. Кононенку, С. М. Гриві, М. І. Дерев’янченку, голови Краснопільського СТК «ТСОУ» Є. В. Калашникову.

Наразі команда посилено готується до участі на Всеукраїнських змаганнях, які на початку липня пройдуть в м. Скадовськ Херсонської області. Тож побажаємо юним футболістам успіхів у майбутніх турнірах.

А от «Явір» старший поступається з великим рахунком у виїзному матчі Першості Сумської області.

У матчі 5 туру, який відбудеться 27 червня (субота) «Явір» прийматиме недригайлівську «Іскру». Початок матчу о 15-00. Запрошуємо вболівальників на стадіон «Колос» підтримати свою команду.