Районна газета

У КРАСНОПІЛЛІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ МИКОЛИ САВОНЕНКА

Перед початком ігор футболістів привітали заступник голови райдержадміністрації Ю.А. Яремчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І. М. Матлахов, брат Миколи Савоненка - Віталій, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів О. І. Куренінов.

У свою чергу І. І. Петров передав вітання учасникам турніру від командування Сумського прикордонного загону. Після цього гравці та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Миколи Савоненка.

Після офіційної частини першими на поле вийшли команди ветеранів «Явора», до якої долучилися Іван Петров та Віталій Савоненко, і «Оберіг» з Покровки. Ветерани, завдяки єдиному голу Володимира Мигаля, обіграли покровчан і набиралися сил в очікуванні свого суперника у фіналі.

Прикордонники - двохкратні переможці турніру, досить швидко повели в рахунку в матчі проти «Росту», але потім пропустили три м’ячі і втратили шанси зіграти у фіналі. Більше того, поступилися вони «Оберігу» і в матчі за третє місце.

Ветерани, які пробилися до фіналу, робили все можливе, викладалися на повну, але нічого не змогли протиставити «Росту».

За словами організаторів, починаючи з цього року Кубок має статус перехідного, тож у кожної команди буде шанс для реваншу.