Районна газета

КРАСНОПІЛЬЩИНА ГРАЄ У ФУТБОЛ

Вже вдруге на початку літа хлопчаків 3-4 класів із навчальних закладів району збирає у Краснопіллі футбольний фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!».

Цього року у спортивному святі, яке проходить в рамках святкування 30-річчя Краснопільської ДЮСШ, взяло участь вісім команд із Самотоївської, Угроїдської, Краснопільської, Великобобрицької, Славгородської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також Краснопільської гімназії, Осоївського та Миропільського навчально-виховних комплексів.

Передували футбольним баталіям привітання від голови райдержадміністрації Юрія Яремчука, а директор ДП «Краснопільський лісгосп В. В. Мороз передав вітання хлопчакам від депутата обласної ради В. П. Чигринця.

Далі під звуки Державного гімну капітани команд підняли прапор і після урочистостей взялись на полі доводитись, чиїй школі цього року дістанеться Кубок фестивалю.

Про те, що на стадіоні «Колос» триває якесь спортивне дійство можна було почути далеко за його межами – так гучно підтримували свої команди вболівальники. Причому вони не лише вигукували назви команд, а співали пісень, читали футбольні речівки, створюючи справді святкову атмосферу на стадіоні. Не дарма один із дідусів, який вболівав за свого онука, жартома запропонував запрошувати дітлахів за морозиво вболівати на домашні матчі «Явора» в першості області, і хай тільки спробують програти під дитячий спів!

Між тим перебіг подій на футбольних майданчиках не поступався запалу вболівальників. Чого, наприклад, вартий фінал, у якому зустрілись команди Краснопільської та Самотоївської шкіл. Лише мить віддаляла самотоївську команду від омріяної перемоги, адже вони вели з рахунком 1:0. Але за хвилину, яка залишалася до фінального свистка краснопільчани не лише зрівняли рахунок, а й забили переможний гол. В матчі за третє місце команда Славгорода здолала своїх одноліток із Краснопільської гімназії.

Аби підсолодити гірку пігулку поразок і разом з тим відновити сили після змагань, усі команди отримали від організаторів солодкі призи, а ще м’ячі та Грамоти. Команди призери окрім всього отримали пам’ятні медалі, а Кубок фестивалю вдруге поспіль відправився до Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вже під час церемонії нагородження на запитання, чи не заморилися, бува, хлопчаки в один голос гучно відповіли «Ні!». Дай їм волю, бігали б до заходу сонця! Сьогодні для них футбол, це хобі, життєве захоплення, а завтра, можливо, і професія, адже Краснопільщина вже виховала не одну плеяду талановитих спортсменів, серед яких були, є і залишатимуться футболісти.