Районна газета

ВІДБУВСЯ ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП ОБЛАСНИХ ЛІТНІХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР

25 квітня 2015 року в м. Тростянець відбувся зональний етап обласних сільських спортивних ігор, учасниками якого стали збірні команди Великописарівського, Тростянецького, Краснопільського, Сумського, Лебединського та Охтирського районів.

Збірна команда Краснопільського району змагалася в таких видах спорту: шахмати; шашки; волейбол; настільний теніс.

Вцілому змагання виявилися цікавими, захопливими, спортсмени не стримували сил та емоцій, а вболівальники нагороджували їх за це щедрими оплесками.

Краснопільчани в цей день подарували всім своїм вболівальникам яскраве свято, адже в кожному виді, в якому вони брали участь – були і переможці і призери. Так, Придатко Оксана Іванівна перемогла всіх своїх суперниць в грі у шахмати, таким чином посівши в підсумковому протоколі І місце; Токар Валентина Степанівна – ІІ місце в грі у шашки; Іскрич Яна – ІІІ місце в грі з настільного тенісу.

Найемоційнішою грою цього дня була гра в волейбол, де наша збірна команда Краснопільського району ще на старті вважалась однією з претендентів на перемогу, разом із незмінним переможцем зонального етапу Південної зони – збірною командою Тростянецького району. Наші волейболісти показали того дня найкращу свою гру, і в підсумку, вперше за останні роки вибороли І місце, обігравши свого головного суперника – команду Тростянецького району.