Районна газета

ПРО ФУТБОЛ

Відбулося жеребкування розіграшу Кубка відкриття футбольного сезону 2015, а краснопільські дівчата вдало виступили в обласних змаганнях з міні-футболу.

За участі представників команд відбулося жеребкування розіграшу Кубка футбольного сезону 2015, який відбудеться 26 квітня в смт Угроїди. За інформацією організаторів турніру, передуватиме основним баталіям товариський матч між молоддю та ветеранами місцевої команди «Юність», бажаючі матимуть змогу скуштувати плову, чаю, у перерві між матчами вболівальники зможуть взяти в конкурсі і виграти призи.

Оскільки в жеребкуванні взяв участь новообраний голова районної федерації футболу Юрій Яремчук, тож представники команд торкнулися організаційних питань чемпіонату району, який стартує незабаром, зокрема питання стосувалися підготовки полів, кількості легіонерів, суддівства. Щодо останнього, то не виключається можливість запрошення спеціаліста з обласної федерації футболу, який би провів відповідні заняття-тренінги з представниками команд, які судитимуть матчі районної першості. Головне, щоб команди – учасники чемпіонату підтвердили готовність направити своїх представників на дані заняття.

Більш детально усі ці та інші питання буде розглянуто безпосередньо в Угроїдах за присутності більшої кількості представників команд, а також буде обрано Координаційну раду(виконком) районної федерації футболу.

У Сумах відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат в залік ХХІІІ ігор школярів, де в другій групі разом з командами Тростянецького, Великописарівського і Недригайлівського районів виступали краснопільчанки.

Підопічні тренера М. М. Рубана спочатку з рахунком 4:0 переграли дівчат з Недригайлова, у матчі з однолітками з Тростянеччини наші дівчата знову забили чотири голи, пропустивши у власні ворота один. В останньому матчі проти команди Великописарівського району для наших дівчат також все складалось добре, адже спочатку вели з рахунком 2:0, але згодом пропустили аж п’ять голів, посівши таким чином друге місце у групі.