Районна газета

КУБОК ПРОСТО СУПЕР!

Минулої неділі розіграшем Суперкубка із фут залу відійшов в історію зимовий сезон. За заснований вперше трофей цього року боролися шість кращих команд Відкритої зимової першості Краснопільської ДЮСШ.

Нехай вас не вводять в оману рахунки зустрічей, вони не можуть передати бойову атмосферу поєдинків. Чого вартий півфінальний двобій між «Харчовиком» і ФК «Мезенівка». Рахунок було відкрито лише за хвилину до фінального свистка. У диво, що мезенівці зможуть зрівняти рахунок вірили хіба що їх вболівальники, і це диво сталося вже у додані арбітром секунди! А потім була додаткова п’ятихвилинка і серія післяматчевих пенальті, в якій без хвилини фіналіст «Харчовик» поступився.

Не менш важким видався шлях до фіналу у «Прикордонника», який з однаковим рахунком спочатку переграв сильну команду Краснопільської ДЮСШ, а в півфіналі залишив за бортом «РОСТ» - чемпіона цьогорічної зимової першості.

Мабуть такі ж емоції переповнювали майстра спорту, члена національної збірної команди України з біатлону, чемпіонку та бронзового призера Олімпійських ігор в Сочі Віту Семенко, яка того дня в спортзалі з усіх сил підтримувала «Прикордонник», за який грали її чоловік Андрій Пацюк та його брат Денис, який перегравши у фіналі ФК «Мезенівка» здобув перший перехідний Суперкубок зимової першості.

Суддівська колегія визнала також кращих гравців турніру. Пам’ятні статуетки отримали відразу два воротарі – Ігор Прикота із «Харчовика» та Бабченко Володимир із ФК «Мезенівки». Олександр Стрибак став кращим у складі «Роста», а у складі «Прикордонника» там визнано капітана Олександра Костюченка. Привітав призерів і вручив нагороди голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.