Районна газета

ПРИВІТАЛИ ДЮСШ З ЮВІЛЕЄМ

30 років тому у Краснопіллі створено дитячо-юнацьку спортивну школу, яка була і залишається кузнею здоров'я та спортивних традицій, а її вихованці і зараз прославляють регіон своїми успіхами на турнірах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

З цим недитячим ювілеєм ДЮСШ минулих вихідних вітали учасники дитячого турніру з футзалу. Протягом трьох днів у футзальних баталіях брали участь команди з Сум, Охтирки, Конотопа, Глухова та Краснопілля.

Так сталося, що долю першого місця визначали між собою в очному двобої вихованці Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі та футболісти краснопільського «Явора». На жаль вихованцям А. Прилєпи не вистачило трішки везіння в останньому матчі, відтак прикра поразка з рахунком 3:2. Хлопці не стримували сліз під час церемонії нагородження, сприйнявши почесне друге місце, як особисту невдачу. «Це добре, що так реагують, значить є характер і жага до перемоги», - говорить один із вболівальників.

За традицією, окрім відзначення призерів, організатори визначили кращих гравців турніру. Так, у складі команди ДЮСШ Краснопілля таким визнано Дениса Підопригору, а у складі «Явора» статуетку кращого отримав Роман Горенко. Призерів привітав і вручив нагороди голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.

В свою чергу висловлюємо глибоку вдячність всьому колективу ДЮСШ за самовіддану любов до спорту, відданість обраній професії. Високо цінуємо ваш внесок у пропаганду спорту і здорового способу життя Краснопільщини і дякуємо за сумлінне ставлення до справи. Від усієї душі бажаємо відмінного здоров'я, професійних успіхів, благополуччя та нових пошуків і відкриттів!