Районна газета

ПАМ’ЯТІ ВІРИ СТРИКИЦІ

Цього року Краснопільська ДЮСШ відзначає 30-річний ювілей. Разом із нею усі ці роки дорослішали, набували життєвого і спортивного досвіду її тренери та вихованці. Багато людей вписали своє ім’я у книгу слави закладу, серед них колишній директор, тренер В. Г. Стрикиця. На жаль, Віри Григорівни вже немає з нами, але щорічний турнір з футзалу серед дівчат є доброю згадкою про людину, яка своє життя присвятила спорту.

Отже цього разу за кубок турніру змагалися команди з Конотопу, Сум і Краснопілля. Зусиль до організації турніру доклали райдержадміністрація, відділ освіти, молоді та спорту, районна рада агропромислового об’єднання, дирекція та тренери Краснопільської ДЮСШ.

Гарно виглядала в цій четвірці команда Краснопільської ДЮСШ, та на жаль підопічні Миколи Рубана поступились першим місцем конотопчанкам. А ось третю сходинку цього разу забрали вихованки Сумської «Барси», відтіснивши другу команду Краснопільської ДЮСШ на четверту позицію.

Кращими у складі краснопільських команд визнано Оксану Бобирєву та Надію Брижик. Призерів привітав і вручив нагороди голова райдержадміністрації Юрій Яремчук і директор ДЮСШ  Володимир Мигаль. Окрім Кубків і медалей всі команди також отримали солодкі призи від спонсорів.

Зрештою дівчата ще раз зустрілися в футзальних баталіях, а тренери мали можливість поспілкуватися в приємній атмосфері традиційної краснопільської гостинності. Приємно, що традиція живе і щороку юні спортсменки приїжджатимуть на турнір пам'яті людини, що залишила частинку своєї душі у краснопільському спорті.