Районна газета

ПОВЕРНУЛИСЯ ПРИЗЕРАМИ

Три дні, з 19 по 21 лютого в Охтирці, в спортивному комплексі «Нафтовик» тривав 21-й традиційний зимовий турнір з міні-футболу серед юнаків 2000 року народження, присвячений пам’яті дитячого тренера Анатолія Олексійовича Слободинюка. Основна мета змагань – пошук нових талантів, допомога підліткам в обранні вірної дороги у житті.

За перемогу вели боротьбу шість команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумщини та Полтавщини. Традиційно за призові місця боролися вихованці Краснопільської ДЮСШ.

Цього року підопічні тренера Анатолія Прилєпи здобули «бронзу», переграши «Інтер» з Гадяча – 5:3, ОДЮФШ ФЦ «Барса» (м. Суми) – 6:3, «Нафтовик-2001» - 1:0, та поступшись «Нафтовику-2000» з рахунком 3:0 та ДЮСШ м. Глухів – 2:0.

Переможці та призери отримали медалі і дипломи. Відзнаки також отримали кращі гравці турніру. Так, кращим захисником турніру визнано краснопільчанина Євгена Радіонова.

Наразі планується провести футбольний турнір з нагоди 30-річчя Краснопільської ДЮСШ,. Організатори турніру запрошують долучитися до заходу підприємців, меценатів, щоб даний турнір пройшов на гідному рівні.