МІЖНАРОДНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

23 червня Міжнародний Олімпійський день  завітав до Краснопілля.

На центральній площі селища зібралися спортсмени  і всі охочі прийняти участь у легкоатлетичному пробігові присвяченому цій датіта та 18-й річниці Конституції України. Перед початком змагань до учасників і присутніх з вітальним словом звернулися голова райдержадміністрації  Анатолій МУЗИКАНТ та голова районної ради Микола ПРИХОДЬКО. Вони нагородили грамотою заслуженого тренера України Світлану БАЙДУ за  виховання і підготовку Олімпійських  чемпіонок сестер Віту та  Валю Семеренко. Також привітав учасників пробігу голова районного осередку НОК України Юрій Ноженко, вні ознайомив присутніх з програмою заходу.

Спортивні змагання почалися з бігу на 30 м. наймолодшими учасниками змагань. Найшвидшими були ДЕГТЯРЕНКО Владислав і ОВЧАРЕНКО Жанна. Учні початкових класів змагалися на дистанції 60 м. Найшвидшими були ЗВІРЯКА Анна, ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО Ірина, КОЛОДКА Юрій та ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО Денис. Слідуючими на старт вийшли учні 8-9 класів переможцями стали МИГАЛЬ Марина та МИГАЛЬ Владислав. Старшокласники змагалися на дистанції 500 м. Переможцями стали СВИНАРЕНКО  Катерина та ГЛУХОВЦОВ Євген. Закінчували змагання  бігом на 1 км. Найшвидшими  були ДЕГТЯРЕНКО Юлія  та ЧЕПЕРИС Олександр. Найстаршим учасникам ЗАВГОРОДНІЙ Людмилі та АКИМЕНКО Олександру було вручено пам’ятні призи.  Всього в пробігові взяло участь більше шести десяти  чоловік. Всі учасники були нагороджені солодкими  призами і  сувенірами.

З впевненістю можна засвідчити, що в такі дні нема переможців і тих, кому не вдалося стати першим. Перемогли всі учасники стартів, які долучилися до здорового способу життя та розділили олімпійські ідеали.