Районна газета

ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ РАЙОННИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕД ДИТЯЧИХ КОМАНД «ФУТБОЛ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!»

Минулого тижня на стадіоні "Колос" "фестивалили" юні футболісти, а юнаки-допризовники бігали та метали гранати.

У Краснопіллі, на стадіоні «Колос», відбувся другий районний футбольний фестиваль серед дитячих команд «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!».

Як зазначають організатори, мета фестивалю: урізноманітнити дозвілля дітей, прищепити любов до гри, виявити найбільш обдарованих, щоб в майбутньому дати їм шанс проявити себе на більш високому рівні.

Тож цього разу урізноманітнити своє дозвілля виявили бажання хлопчаки із краснопільських гімназії, загальноосвітньої школи та навчально-виховного комплексу, а також Миропілля, Славгорода, Угроїд та Самотоївки.

Передувала футбольним баталіям урочиста частина, підняття капітанами державного прапора, звуки національного гімну, вітання, напутні слова голови Краснопільської райдержадміністрації Анатолія МУЗИКАНТА та голови Краснопільської районної ради Миколи ПРИХОДЬКА.

А потім розпочалися матчі з притаманними дитячими безкомпромісністю, галасом, самовідданістю. Другий рік поспіль переможцем турнірі стала Команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце вибороли їх однолітки із Славгорода, а юні футболісти із Самотоївки здобули «бронзу».

Та не лише фінтами і голами запам’ятається фестиваль його учасникам, а й призами і подарунками від організаторів та спонсорів. Так від федерації футболу Сумщини отримали подарунки команди-призери, кожен учасник фестивалю отримав фрукти і солодощі від голів райдержадміністрації та районної ради, окрема вдячність від батьків та їх дітлахів за надану фінансову допомогу депутату обласної ради, начальнику Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В. П. Чигринцю.

На стадіоні «Колос» відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді, участь в якій взяли допризовники з Угроїдської, Краснопільської, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Миропільського НВК та Краснопільської гімназії.

Юнаки змагалися у метанні гранати, підтягування та бігу на 100 м і 1000 м.

У командному заліку перемогу здобули юнаки Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце посіла команда юнаків з Миропільського НВК, ІІІ місце – Краснопільської гімназії.

В особистому заліку кращим був Дерев’янченко Дмитро (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце посів Лисенко Олег (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце - Глухов Роман (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.).