Районна газета

ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У справжнє свято спорту і здоров’я перетворилася сьогоднішня спартакіада державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування.

Цей фізкультурно-спортивний захід проводиться традиційно щороку і щоразу виявляє нові спортивні досягнення, закоханість у спорт працівників держустанов Краснопілля.

Спортивне свято урочисто відкрили заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Юрій ЯРЕМЧУК, голова районної ради Микола ПРИХОДЬКО та начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА Іван МАТЛАХОВ. Вони тепло привітали учасників спартакіади з її початком, побажали нових спортивних досягнень.

Цього дня у спортивному залі районного Палацу культури відбулися змагання з волейболу серед команд відділів управлінь та районних служб. Також держслужбовці змагалися з настільного тенісу, шахів та шашок.

 В такій спортивній дисципліні, як настільний теніс, взяв участь перший заступник голови Юрій КОВАЛЕНКО, у турнірі з волейболу – заступник голови Юрій ЯРЕМЧУК.

«Спартакіада держслужбовців Краснопілля  - чудова можливість зміцнити стан здоровя, отримати наснагу і заряд бадьорості на трудові будні», – зазначив Юрій КОВАЛЕНКО.

Переможці спартакіади з кожного виду спорту будуть урочисто відзначені під час апаратної наради Краснопільської РДА 26 травня. Цю приємну місію виконають керівники району Анатолій МУЗИКАНТ та Микола ПРИХОДЬКО.