Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДПОВІДНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ, ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ТА ІНШІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД ПОСТІЙНОЮ УВАГОЮ І КОНТРОЛЕМ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

27 січня під головуванням голови Краснопільської райдержадміністрації Миколи ГУБИ відбулося засідання апаратної наради.

До розгляду було винесено 3 питання.

Про організацію та проведення відпочинку, оздоровлення і змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул в Краснопільському районі відзвітував начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Іван МАТЛАХОВ.

Учні навчальних закладів району взяли активну участь в обласних новорічно-різдвяних святах. Також під час зимових канікул в закладах були проведені спортивні змагання з різних видів спорту, спортивні свята.

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2013 проінформувала начальник відділу Ірина ЮХТА.

Спеціалістами відділу постійно здійснюється візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності бази даних Реєстру. Так, протягом  2013 року проводилася систематична робота з суб’єктами подання відомостей, зокрема із районним сектором міграційної служби, щодо уточнення персональних даних виборців. Було направлено 143 запити, уточнено відомості про місце реєстрації та персональні дані 1553 виборців. До відділу РАЦС направлено 3 запити, включено 6 виборців. До районного суду направлялося також 3 запити, включено до запитів 5 виборців.

Крім того, постійно проводиться робота щодо аналізу розбіжностей при співставленні виборця у Реєстрі, за результатами аналізу надано 12 запитів до сектору міграційної служби, уточнено відомості про 170 виборців.

Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій громадян доповів начальник управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Віктор КОТОВ.

Управлінням проводиться робота щодо видачі направлень інвалідам та іншим особам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, ортопедичним взуттям, засобами пересування та реабілітації, формування особових справ інвалідів та занесення всіх даних до Централізованого банку даних з проблем інвалідності. Протягом 2013 року до управління звернулося 136 чоловік, інвалідів різних категорій та інших осіб щодо забезпечення їх засобами реабілітації.

У свою чергу Микола Губа зобов’язав відповідні служби щомісячно звітувати щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій громадян.

«Всі люди з особливими потребами на території району мають буди повною мірою забезпечені як увагою, так і відповідними технічними та іншими засобами реабілітації», – наголосив Микола ГУБА.