Районна газета

СОЦІАЛЬНИЙ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ПРАЦЮЄ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Згідно затвердженого графіка і плану роботи 21.01.2014 року під керівництвом заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації  Івана ГОЛУБА «мобільний соціальний офіс» працював на території Сіннівської сільської ради.

Президент України наголошує на взяття під особливий контроль проблем соціально незахищених верств населення. З метою забезпечення реалізації завдань державної політики у сфері соціального захисту населення, покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання, підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені чинним законодавством, сприяння налагодженню ефективного «зворотного зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб створений і працює при управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації «мобільний соціальний офіс».

«Вирішення проблем соціально вразливих верств населення на постійному контролі районної влади», – наголосив Іван ГОЛУБ. 

В роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь, спеціалісти управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду.

Спеціалістами «мобільного соціального офісу» прийнято 12 громадян. Громадяни зверталися за роз’ясненням з питань визначення права на пільги, субсидії , пенсійного забезпечення , отримання соціальних послуг. На всі запитання громадяни отримали вичерпні відповіді.