Районна газета

ПОДОЛАННЯ ЖИТТЄВИХ ТРУДНОЩІВ - ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОЇ СІМ’Ї

З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України», покращення умов проживання та подолання життєвих труднощів у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах 20 грудня 2013 року проведено засідання комісії по соціальній роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Даний захід відбувся під головуванням заступника голови районної державної адміністрації –  Віктора ПОБІДИНСЬКОГО.

У ході роботи комісії було розглянуто 6 планових питань та заслухано інформацію про результати роботи із 10-ма сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення. 

«Надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах з метою покращення мікроклімату в родинах та забезпечення сімейного благополуччя, є запорукою щасливої сім’ї - міцної держави», - наголосив Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ.

На первинному обліку служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації перебуває 103 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 20 І 3 року виявлено 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 11влаштовано піл опіку, піклування, 1 дитина влаштована по прийомної сім'ї, 1 дитина - в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, 1 - в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області в м. Суми, 1 дитина - померла (раптова малюкова смертність). Протягом 2013 року жодна дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування не була влаштована до інтернатного закладу.

На сьогоднішній день на території Краснопільського району функціонує 11 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 24 та 8 дітей відповідно.