Районна газета

МОБІЛІЗАЦІЯ ЗУСИЛЬ У ПРОЦЕСІ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОГО СУПРОВОДУ

Відповідно до розробленого плану робочих заходів на 2020 рік, 14 серпня поточного року у Краснопільському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча зустріч між представниками Центру – директором Ольгою Жаботинською, начальником Краснопільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Людмилою Подолякою та начальником відділу «Краснопільське бюро правової допомоги» Сергієм Куцеренком

Під час зустрічі з начальником ЦСССДМ було обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою сприяння  виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень.

Під час зустрічі з начальником відділу «Краснопільське бюро правової допомоги» Сергієм Куцеренко було обговорено основні правові аспекти декриміналізації. Сергій Куцеренко наголосив, що декриміналізація – це процес визнання на державному рівні втрати криміналізованим діянням суспільної небезпечності. Обов’язковою підставою декриміналізації суспільно небезпечного діяння виступає наявність таких умов вчинення злочину, які можна усунути без застосування кримінальної відповідальності. Проте декриміналізацію потрібно застосовувати обережно, пам’ятаючи про те, що все таки маємо справу із протиправними діяннями, навіть із зниженим рівнем суспільної небезпечності.

В ході наради обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На завершення зустрічі сторони відзначили, що мобілізація зусиль у процесі організації соціального супроводу та надання соціальних, правових послуг – є невід’ємною складовою організації якісного соціального супроводу суб’єктів пробації.