Районна газета

«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» ДІЄ!

11 грудня 2013 року відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» для надання соціальної підтримки жителям Хмелівської сільської ради.

За період свого існування, районний мобільний офіс не один раз побував у кожному населеному пункту Краснопільського району. Кожному громадянину, який звертається із своїми проблемами до представників соціальних структур, спеціалістами «Мобільного соціального офісу» надається всебічна допомога, - роз’яснення норм чинного законодавства, відповіді на існуючі запитання, сприяння у розв’язанні існуючих проблем. У роботі «Мобільного соціального офісу» взяли участь фахівці Управління соціального захисту населення та Краснопільського центру зайнятості.
«На території сільської ради немає жодного ринкоутворюючого підприємства, тому жителі сіл Хмелівка та прилеглих сіл найбільш гостро потребують участі служби зайнятості у вирішенні проблем працевлаштування», - зауважила директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО.
Не зважаючи на морозну негоду, щоб отримати свої відповіді, до «Мобільного соціального офісу» зверталися громадяни з питань реєстрації у службі зайнятості, отримання соціальних послуг, з роз’яснення чинного законодавства з питань дострокового виходу на пенсію, з питань надання соціальної допомоги, субсидій. За результатами роботи прийнято 16 громадян та оформлено 2 пакети документів
Усі громадяни, отримали вичерпні відповіді, консультації та висловили свою вдячність за порозуміння та участь у вирішенні особистих проблем кожного.