Районна газета

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2013-2014 РОКІВ

Субсидія – це адресна безготівкова допомога для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива для сімей, які використовують даний вид палива.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається сім’ям, у яких розмір плати в межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотку платежу, що становить 10% чи 15% середньомісячного сукупного доходу. При цьому норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв.м на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 кв.м на всіх зареєстрованих, але не більше фактичної опалювальної площі.

Сім’ї, яким призначена субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування житлом та затверджених нормативів користування комунальними послугами 15% середньомісячного сукупного доходу. Сім’ї, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І та ІІ груп при умові, якщо розмір їх доходу на одну особу не перевищує прожиткового мінімуму (з 01.01.2013 р. – 1108,00 грн., з 01.12.2013р. – 1176,00 грн.), а також сім’ї, які складаються тільки з непрацездатних громадян, сплачують за послуги 10% середньомісячного сукупного доходу.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, природного газу, що використовується для індивідуального опалення, та теплопостачання надається на опалювальний період з 1 жовтня 2013 року починаючи з місяця звернення за її призначенням. Як виняток, за умови звернення із заявою про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона надається на весь опалювальний період, тобто якщо звернення надійде протягом жовтня-листопада 2013 року субсидія буде призначена з 1 жовтня 2013 року.

Прийом громадян в управлінні здійснюється по талонам-направленням, які видає інформатор, щоденно без перерви на обід.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління  соціального захисту населення за адресою: смт. Краснопілля, пров. Шкільний, 2, кабiнет № 4, тел. 7-16-01.