Районна газета

ВІКТОР ПОБІДИНСЬКИЙ: «КРАСНОПІЛЬЩИНА ВСЕБІЧНО ПІДТРИМУЄ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ»

З нагоди Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями,  3 грудня 2013 року на базі Краснопільського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, для людей з обмеженими можливостями, було проведено тематичний захід на тему: «Зігріймо душу теплим словом».

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на необхідності всебічної підтримки людей з обмеженими можливостями, їх соціалізації, творчої реалізації та інтеграції у соціум. Особливу увагу держава приділяє людям з особливими потребами, які щодня виборюють право на повноцінне життя»,- зауважив заступник голови Краснопільської районної державної адміністраціїВіктор ПОБІДИНСЬКИЙ .

Відзначення Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

За словамиВіктора ПОБІДИНСЬКОГО переймаючись буденними проблемами необхідно замислюватися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди і вони потребують особливої допомоги та уваги.

 Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, привносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя, є і воно продовжується”, -  зазначив заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ.

 Цього ж дня, для людей з обмеженими можливостями, аматорами Краснопільського районного Палацу культури було проведено невеличкий святковий концерт, по закінченню якого, присутніх було запрошено на святковий фуршет.