Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ У 2020 РОЦІ

Рішенням двадцять четвертої сесії 7-го скликання Сумської обласної ради 14.12.2018 були внесені зміни до Обласної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, яка була затверджена 22.12.2016. Порядком використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції, який включений до зазначеної програми передбачено надання права вибору заявникам щодо забезпечення твердим паливом чи виплати компенсації готівкою

Виплата компенсації готівкою в сумі 3200 гривень або забезпечення твердим паливом (дровами) в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яко листяних порід учасникам антитерористичної операції (ООС) здійснюється за місцем реєстрації один раз на рік на домогосподарство.

Забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції (ООС) або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Особа або уповноважений член пільгової категорії сім’ї подає заяву довільної форми, в якій зазначається її вибір щодо забезпечення дровами або надання компенсації готівкою, письмова згода на обробку персональних даних.

До заяви додаються:

а) копія паспорта заявника;

б) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

г) копія документа компетентного органу, що засвідчує участь особи в антитерористичної операції (ООС);

д) довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

е)реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації).

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації каб. № 3, тел. 72258.

Управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації