Районна газета

УРЯД ДОЗВОЛИВ ПІЛЬГОВИКАМ ПЕРЕХОДИТИ НА ГОТІВКОВУ ФОРМУ ВИПЛАТ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

На виконання ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" з початку жовтня 2019 року запроваджено виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

27 грудня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» у частині можливості подання заяви на виплату пільг у грошовій готівковій формі у будь-який час.

Відтепер якщо ви хочете самі оплачувати комуналку і отримувати монетизовану пільгу на свій банківський рахунок – то можете в будь який час подати заяву довільної форми, в якій ОБОВ’ЯЗКОВО маєте зазначити реквізити свого банківського рахунку та номер мобільного телефону.

Прийом заяв щодо переходу на отримання пільг у грошовій формі проводиться в управлінні соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації за адресою смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2 каб. 3 Пільга буде нарахована через банківські установи у наступному місяці після подання заяви.

Звертаємо увагу, що можливість скористатися доставкою готівки пільги АТ "Укрпошта" можна буде з травня 2020 року. Зазначені зміни розповсюджуються виключно на отримання через банківській рахунок.

При цьому звертаємо увагу: якщо будуть заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, то це рішення може бути переглянуте структурним підрозділом в кінці опалювального періоду.