Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

З метою розгляду заяв та оперативного і правильного вирішення питань призначення соціальної допомоги та субсидії, що віднесені до виняткових випадків діючим законодавством, при управлінні соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації працює комісія по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальних допомоги, субсидій та пільг.

15 листопада 2013 року за головування начальника управління соціального захисту населення державної адміністрації Котова В.Д., за участю членів комісії, відбулось чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг.

На засіданні комісії розглянуто 91 заява з питань надання житлової субсидії та 5 заяв з питань надання допомоги малозабезпеченим сім'ям громадянам, які не мають права на призначення цих виплат на загальних підставах, але які можуть бути призначені за рішення комісії.

У ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги, субсидій та пільг кожному із заявників. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.