Районна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ «СПРИЯННЯ У ФОРМУВАННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ОТГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

З метою реалізації громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації проекту «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області» 1.02.2019 року відбулося засідання «круглого столу» в режимі відеоселектору на якому були присутні суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Краснопільському районі

На Сумщині з лютого місяця планують реалізувати проект «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області».

Про це повідомили під час засідання у форматі «круглого столу» за участю Даніеля Зайберлінга, директора Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Він проходитиме за фінансової підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні. Безпосередньо реалізацією проекту займатиметься ГО «Ліга соціальних працівників Сумщини» у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації та Сумською обласною радою.

Як зазначив директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Даніель Зайберлінг: «Цей проект – це «перша ластівка» в напрямку роботи з ОТГ. Своєрідний індикатор для нас. Завдяки йому ми зможемо зрозуміти наскільки ця проблема важлива для територіальних громад, побачимо їхню активність, матимемо певні показники».

Даний проект має посприяти гідному та безперешкодному доступу жителів усіх територіальних громад Сумщини, які постраждали від торгівлі людьми, до допомоги, захисту та послуг із попередження.