Районна газета

КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОТРИМАЄ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ У 2019 РОЦІ

25 січня в Краснопільській районній державній адміністрації провели засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету в 2019 році при Краснопільської районної державної адміністрації

Секретар комісії нагадала, що після третього етапу, проект «Ветерани Краснопільщини», який представлений Краснопільською районною організацією ветеранів,  набрав 292 бали та був єдиним, який допущений конкурсною комісією для подальшої оцінки.

Відповідно до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки від 15.02.2017р. (зі змінами) сума коштів для надання фінансової підтримки на конкурсній основі громадським організаціям ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік передбачено 15,0 тис.грн.

Рішенням 34-ї сесії 7-го скликання Краснопільської районної ради від 20.12.2018р. «Про районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік» з районного бюджету виділено 5,0тис.грн., які будуть направлені на реалізацію проекту «Ветерани Краснопільщини» Краснопільської районної організації ветеранів.

Управлінню соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації було дане доручення підготувати листа до фінансового управління Краснопільської районної державної адміністрації щодо виділення решти коштів в сумі 10,0тис.грн.