Районна газета

ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» затверджено план заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Учасники АТО мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв.

Для реалізації зазначених можливостей необхідно, із нищевказаними документами  звернутися до управління  соціального захисту населення за адресою: смт.Краснопілля, пров. Шкільний,2 каб. 6 для подальшого укладання  відповідних договорів з навчальними закладами про спрямування та освоєння у 2016 році коштів на навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації демобілізованих учасників антитерористичної операції  за рахунок бюджетних коштів.

Необхідні документи для направлення на професійне навчання, підготовку, перепідготовку учасників антитерористичної операції:

1. Заява від учасника антитерористичної операції про направлення на професійне навчання, підготовку, перепідготовку.

2. Ксерокопія паспорту та ідентифікаційного коду.

3. Довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за формою згідно з додатком 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413.

4. Посвідчення інваліда війни, учасника бойових дій у разі наявності.