Районна газета

КУРС ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО У 2016 РОЦІ

Управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації продовжує здійснювати направлення учасників бойових дій інвалідів війни, із числа учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію до реабілітаційних установ за їх вибором.

Реабілітаційними установами надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають індивідуальні та групові зустрічі з психологами у функції яких входить психологічна діагностика та консультування, а також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів залежно від індивідуальних побажань, отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи.

Також управління здійснює організацію оздоровлення зазначеної категорії громадян в санаторно-курортних закладах відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 та згідно медичних рекомендацій в порядку черговості та в міру надходження путівок.

Для забезпечення санаторно-курортною путівкою та отримання реабілітаційних послуг учаснику АТО або законному його представнику, особа якого посвідчується паспортом необхідно подати до управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації заяву та відповідний пакет документів:

 

- посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

- медична довідка з лікарні форми 070-о (подається тільки для забезпечення санаторно-курортною путівкою);

 

Курс реабілітації складає 14 днів.

Термін санаторно-курортного лікування – 18 днів.

 

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації за адресою: смт. Краснопілля, пров. Шкільний,2, тел. 7-22-58