Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

На засіданні  комісії розглянуто 6 заяв з питань надання житлової субсидії, 14 заяв з питань надання допомоги малозабезпеченим сім'ям громадянам, які не мають права на призначення цих виплат на загальних підставах, але може бути призначені за рішення комісії, 1 заяву про надання пільг пенсіонеру за місцем фактичного проживання. В ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги, субсидій та пільг кожному із заявників. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.

Питання щодо надання допомог розглядуються членами комісії колегіально на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім'ях заявників. Рішення комісії є обов’язковим для врахування при призначенні соціальної допомоги та субсидії у виняткових випадках, передбачених діючим законодавством, і є підставою для призначення зазначених допомог.