Районна газета

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВШАНУВАЛА ІНВАЛІДІВ

03 грудня 2014 року в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів з ініціативи та підтримки управління соціального захисту населення Краснопільської РДА  відбулася зустріч за «круглим столом» представників соціальних служб району з представниками громадської організації інвалідів, батьками дітей з обмеженими фізичними можливостями.

З привітальним словом до глядачів звернувся голова Краснопільської районної ради Микола Приходько, заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук та голова Краснопільського районного товариства інвалідів Микола Попов.

За активну життєву позицію групі представників цієї категорії населення було вручено грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості подарували глядачам святкову концертну програму.

Після перегляду концертної програми у приміщенні територіального центру був проведений благодійний обід для інвалідів. 25 інвалідів, які обслуговуються територіальним центром отримали продуктові набори.

Того ж дня відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації та Краснопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Краснопільської центральної районної бібліотеки проведено спартакіаду  «Сила духу» для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Їм було запропоновано цікаві конкурси, розваги. Також діти мали змогу проявити свої здібності в настільних іграх, таких як шахи, шашки і перевірити свою влучність у спортивній грі дартс. По завершенню конкурсів учасники отримали заохочувальні подарунки. Далі дітям була поставлена лялькова вистава «Новорічна ялинка». На завершення свята на них чекав солодкий стіл.

Хотілося б  висловити слова вдячності за надану допомогу в проведенні даного заходу директору ДП «Краснопільський лісгосп» Морозу В.В., директору
ФГ «Колос» Кунцю О.М., підприємцям В.М. Гриві, О.Г. Жданько, директору ПП «Мезенівка» Зеленському І.О., голові правління райспоживспілки
Миронову С.Ф., директору підприємства «Хлібохарчкомбінат» Краснопільської райспоживспілки Кононенку Н.М., політичній партії «Блок Петра Порошенка».